Αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 18/10/2020

Κυριακή, 18/10/2020

13:00LIVE

Αναντολού Εφές – Μπαχτσεσεχίρ

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 4 HD

13:00LIVE

Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ

Σπορ – Handball Premier

ΕΡΤ SPORTS HD

13:00LIVE

Έιμπαρ – Οσασούνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

13:15LIVE

Φέγενορντ – Σπάρτα Ρότερνταμ

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 2 HD

13:30LIVE

Μπολόνια – Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

13:30LIVE

Άγιαξ – Χερενφέιν

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 24 HD

14:00LIVE

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Φούλαμ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 3 HD

14:00LIVE

Πρέστον – Κάρντιφ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 4 HD

14:30LIVE

Πάντερμπορν – Ανόβερο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 7 HD

14:30LIVE

Βίρτσμπουργκερ Κίκερς – Κίελο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

14:30LIVE

Κίελο – Φλένσμπουργκ

Σπορ – Χάντμπολ

OTE Sport 9 HD

15:00LIVE

Μπιλμπάο – Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 8 HD

15:15LIVE

Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 4 HD

16:00LIVE

Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

16:00LIVE

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

16:00LIVE

Τορίνο – Κάλιαρι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

16:00LIVE

Σπέτσια – Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

16:30LIVE

Κολωνία – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

16:30LIVE

Τένις: 2020 ATP 500

Σπορ – St. Petersburg Open

OTE Sport 6 HD

17:00LIVE

Βιγιαρεάλ – Βαλένθια

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

17:45LIVE

Τσβόλε – Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 4 HD

18:15LIVE

ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

18:30LIVE

Τότεναμ – Γουέστ Χαμ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:00LIVE

Σάλκε – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

19:00LIVE

Ουντινέζε – Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

19:30LIVE

Ουέσκα – Βαγιαδολίδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 9 HD

19:30LIVE

Μπασκόνια – Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 8 HD

19:30LIVE

Φορένσε – Φαμαλικάο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 7 HD

19:30LIVE

Αλαβές – Έλτσε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

20:30LIVE

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

21:15LIVE

Λέστερ – Άστον Βίλα

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

21:45LIVE

Ρόμα – Μπενεβέντο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

22:00LIVE

Ρίο Άβε – Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 7 HD

22:00LIVE

Μπέτις – Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

22:00LIVE

Λιλ – Λανς

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: