Αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 22/11/2020

Κυριακή, 22/11/2020

12:00LIVE

Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 8 HD

12:00LIVE

Ούνικς Καζάν – Χίμκι

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 9 HD

13:00LIVE

Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 7 HD

13:15LIVE

Άγιαξ – Χεράκλες

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 3 HD

13:30LIVE

Εστουντιάντες – Μάλαγα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 4 HD

13:30LIVE

Φιορεντίνα – Μπενεβέντο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

14:30LIVE

Moto GP: Grand Prix Πορτογαλίας

Auto-moto – Αγώνας

OTE Sport 5 HD

14:30LIVE

Φλένσμπουργκ – Στουτγκάρδη

Σπορ – Χάντμπολ

OTE Sport 9 HD

14:30LIVE

Αμβούργο – Μπόχουμ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

15:00LIVE

Έιμπαρ – Χετάφε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

15:00LIVE

ΑΕΚ – ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

15:30LIVE

Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 5 HD

16:00LIVE

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

16:00LIVE

Ίντερ – Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

16:00LIVE

Ρόμα – Πάρμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

16:00LIVE

Ελλάς Βερόνα – Σασουόλο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 24 HD

16:00LIVE

Σαμπντόρια – Μπολόνια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

16:30LIVE

Φράιμπουργκ – Μάιντς

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

16:30LIVE

Μπεσίκτας – Τόφας

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 4 HD

17:00LIVE

Ηρακλής – Περιστέρι

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

17:15LIVE

Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

17:15LIVE

Παναιτωλικός – Άρης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

17:45LIVE

Τβέντε – Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 5 HD

18:30LIVE

Λιντς – Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:00LIVE

Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

19:00LIVE

Ουντινέζε – Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

19:15LIVE

Σαρλερουά – Γάνδη

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Βελγίου

Novasports 4 HD

19:30LIVE

Γρανάδα – Βαγιαδολίδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

19:30LIVE

Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 4 HD

19:30LIVE

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

19:30LIVE

Παναθηναϊκός – Κολοσσός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

20:00LIVE

ATP Finals 2020

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

21:15LIVE

Λίβερπουλ – Λέστερ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

21:45LIVE

Νάπολι – Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

22:00LIVE

Αλαβές – Βαλένθια

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

22:00LIVE

Λιλ – Λοριάν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: