Αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 23/1/2021

Σάββατο, 23/01/2021

14:00LIVE

Μπράουνσβαϊγκ – Αμβούργο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

14:15LIVE

Μπεσίκτας – Γαλατάσαραϊ

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 7 HD

14:15LIVE

Σαουθάμπτον – Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – FA Cup

OTE Sport 9 HD

14:30LIVE

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ 3

15:00LIVE

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

15:00LIVE

Ουέσκα – Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

16:00LIVE

Ρόμα – Σπέτσια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

16:30LIVE

Μάιντς – Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

16:30LIVE

Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 4 HD

16:30LIVE

Αρμίνια Μπίλεφελντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 6 HD

16:30LIVE

Φράιμπουργκ – Στουτγκάρδη

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

16:30LIVE

Άουγκσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

16:45LIVE

ΠΑΟΚ – Ηρακλής

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 3

17:00LIVE

ΚΠΡ – Ντέρμπι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

17:00LIVE

Σουόνσι – Νότιγχαμ Φόρεστ

Ποδόσφαιρο – FA Cup

OTE Sport 9 HD

17:00LIVE

Άρης – Μεσολόγγι

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

17:15LIVE

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

17:15LIVE

Σεβίλλη – Κάντιθ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

18:00LIVE

Λανς – Νις

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

19:00LIVE

Μίλαν – Αταλάντα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

19:00LIVE

Ουντινέζε – Ίντερ

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

19:00LIVE

Ελλάδα – Ολλανδία

Πόλο – Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών

ΕΡΤ 3

19:30LIVE

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

19:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 1 HD

19:30LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

20:00LIVE

ΑΕΚ – Ιωνικός

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

21:00LIVE

Αϊντχόφεν – Βάαλβικ

Ποδόσφαιρο – Eredevisie

Novasports 5 HD

21:45LIVE

Φιορεντίνα – Κροτόνε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

22:00LIVE

Μονακό – Μαρσέιγ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

22:00LIVE

Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

22:00LIVE

Άστον Βίλα – Νιούκαστλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

00:00LIVE

Γιούτα Τζαζ – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριος

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

02:30LIVE

Μπρούκλιν Νετς – Μαϊάμι Χιτ

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 7 HD

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: