Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY ΝΗΑΡ ΕΣΤ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 17/10/21 12:00 0-8
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 15/10/21 16:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 0-2
3. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Κυριακή 17/10/21 12:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 0-1
4. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 17/10/21 16:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-8
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 17/10/21 13:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. 0-4
6. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 14:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-4
7. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 17/10/21 17:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/10/21 18:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 7-0
K-18 SEAJETS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 17/10/21 12:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
K-18 SEAJETS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 16/10/21 17:30 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 2-0
11. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 16/10/21 20:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-1
K-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 16/10/21 13:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
13. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 16/10/21 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 2-1
14. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 17/10/21 15:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
K-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 16/10/21 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΖΟΥΜΗΣ Ι. 5-0
K-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 1-3
17. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 15:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Ι. 5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 17/10/21 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΨΑΘΑΣ Σ. 4-1
Advertisement