Κυριακή, 19/09/2021 Αθλητικές μεταδόσεις

spot_img

Κυριακή, 19/09/2021

10:00LIVE

Ελλάδα – Λιθουανία

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

13:30LIVE

Φουενλαμπράδα – Γκραν Κανάρια

Μπάσκετ – Liga Endesa

OTE Sport 4 HD

13:30LIVE

Έμπολι – Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 7 HD

14:00LIVE

Νις – Μονακό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports Prime

14:30LIVE

Σεν Πάουλι – Ινγκολσταντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

Novasports Start

14:30LIVE

Moto GP: Grand Prix Iταλίας

Auto-moto – Αγώνας

OTE Sport 5 HD

15:00LIVE

Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

15:30LIVE

Αϊντχόφεν – Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 4 HD

16:00LIVE

Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

16:00LIVE

Μπράιτον – Λέστερ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 4 HD

16:00LIVE

Βενέτσια – Σπέτσια

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 7 HD

16:00LIVE

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος

Ποδόσφαιρο – Super League

OTE Sport 3 HD

16:30LIVE

Στουτγκάρδη – Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 3 HD

17:00LIVE

Μικρός τελικός

Μπάσκετ – Τουρνουά «Π. Γιαννακόπουλος»

ΕΡΤ 3

17:00LIVE

Αμβούργο – Ράιν Νέκαρ

Σπορ – Χάντμπολ

OTE Sport 6 HD

17:00LIVE

Λίβινγκστον – Σέλτικ

Ποδόσφαιρο – Premier Sports Cup

OTE Sport 9 HD

17:15LIVE

Σοσιεδάδ – Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

18:00LIVE

Μαρσέιγ – Ρεν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

18:15LIVE

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports 2 HD

18:15LIVE

ΟΦΗ – ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

OTE Sport 2 HD

18:30LIVE

Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 3 HD

18:30LIVE

Τότεναμ – Τσέλσι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:00LIVE

Σότσι – Ντιναμό Μόσχας

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Ρωσίας

OTE Sport 6 HD

19:00LIVE

Λάτσιο – Κάλιαρι

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 9 HD

19:00LIVE

Βερόνα – Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

OTE Sport 3 HD

19:30LIVE

Μπέτις – Εσπανιόλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

19:30LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούργκος

Μπάσκετ – Liga Endesa

OTE Sport 4 HD

20:00LIVE

Τελικός

Μπάσκετ – Τουρνουά «Π. Γιαννακόπουλος»

ΕΡΤ 2

20:00LIVE

Πόρτο – Μορεϊρένσε

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 6 HD

20:30LIVE

Βόλφσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

Novasports 3 HD

20:30LIVE

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League

Novasports Prime

20:30LIVE

Λαμία – Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο – Super League

OTE Sport 1 HD

21:30LIVE

Τελικός

Βόλεϊ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών

ΕΡΤ 3

21:45LIVE

Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 2 HD

22:00LIVE

Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

Novasports 1 HD

22:00LIVE

Σεντ Ετιέν – Μπορντό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

22:00LIVE

Ουάσινγκτον Μίστικς – Μινεσότα Λινξ

Μπάσκετ – WNBA

OTE Sport 4 HD

22:30LIVE

Εστορίλ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 8 HD

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

spot_img

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ