Σάββατο, 08/05/2021 Αθλητικές μεταδόσεις

spot_img

Σάββατο, 08/05/2021

12:50LIVE

Formula 1: Grand Prix Ισπανίας

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

OTE Sport 5 HD

13:00LIVE

Formula 1: Grand Prix Ισπανίας

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

ΕΡΤ SPORTS HD

14:00LIVE

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπράουνσβαϊγκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

14:30LIVE

Λιντς – Τότεναμ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

14:30LIVE

Ντέρμπι – Σέφιλντ Γουένσντεϊ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 2 HD

14:30LIVE

Κάρντιφ – Ρόδεραμ Γιουνάιτεντ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 4 HD

14:45LIVE

Πανσερραϊκός – Καβάλα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

15:00LIVE

Αλαβές – Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

15:50LIVE

Formula 1: Grand Prix Ισπανίας

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 5 HD

16:00LIVE

Formula 1: Grand Prix Ισπανίας

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ 2

16:00LIVE

Σπέτσια – Νάπολι

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

16:00LIVE

Ουντινέζε – Μπολόνια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

16:30LIVE

Ντόρτμουντ – Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

16:30LIVE

Βέρντερ Βρέμης – Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

16:30LIVE

Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

16:30LIVE

Λοκομοτίβ Μόσχας – Ντιναμό Μόσχας

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Ρωσίας

OTE Sport 9 HD

17:00LIVE

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κρίσταλ Πάλας

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 4 HD

17:15LIVE

Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

18:00LIVE

Λιόν – Λοριάν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 24 HD

19:00LIVE

Ίντερ – Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports Extra 1

19:00LIVE

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κρασνοντάρ

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Ρωσίας

OTE Sport 9 HD

19:30LIVE

Βόλος – ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο – Super League – Play out

Novasports 2 HD

19:30LIVE

Λαμία – ΟΦΗ

Ποδόσφαιρο – Super League – Play out

Novasports 3 HD

19:30LIVE

Παναιτωλικός – Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League – Play out

Novasports 4 HD

19:30LIVE

Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

19:30LIVE

Κάντιθ – Ουέσκα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

19:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

20:00LIVE

Ισπανία – Ελλάδα

Βόλεϊ – Προκριματικά Ευρωπαϊκού Γυναικών

ΕΡΤ 3

21:30LIVE

Άντερλεχτ – Αντβέρπ

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Βελγίου

Novasports Extra 1

21:45LIVE

Φιορεντίνα – Λάτσιο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

21:45LIVE

Μπασκόνια – Μπανταλόνα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

21:45LIVE

Άντερλεχτ – Αντβέρπ

Ποδόσφαιρο – Πρωτάθλημα Βελγίου

Novasports Extra 1

22:00LIVE

Μπιλμπάο – Οσασούνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

22:15LIVE

Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

02:00LIVE

Ιντιάνα Πέισερς – Ουάσιγκτον Γουίζαρντς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

spot_img
spot_img

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ