Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Volleyleague Ανδρών και Γυναικών

spot_img

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Volleyleague Ανδρών και Γυναικών

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής της Volley League Ανδρών και της 2ης και 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Volley League Γυναικών.

Volley League – 1η αγωνιστική

Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021

Ερμούπολη, 19.15 ΕΡΤ-3: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Μπαρμπούνης, Συρίγος, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021

Ηράκλειο, 17:00 (L.Str.): Ο.Φ.Η. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κουνδουράκη, Κανδηλιεράκης, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Βέροια, 19:00 (L.Str.): Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Χανός, Βένος, Γραμματεία: Ψάρρα.

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021

Αγιος Θωμάς Μαρούσι, 16:30 (L.Str.): Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Πρέντζας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατερλή, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Volley League Γυναικών – 2η αγωνιστική

Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης, 18.00: Α.Ο. Θήρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Λορέντζου.

Μαρκοπούλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Αρβανίτης, Παυλάκης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Ν. Φιλαδέλφειας «Απ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταυράτη, Καλούδας, Γραμματεία: Κρανιά.

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη, 19.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Ράντσιου, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ανδρέου, Μουζακίτη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

«Στ. Καλαϊτζής» Νέα Ερυθραία, 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Αντωνίου.

Άγιος Θωμάς Μαρούσι, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Μουλά Λ., Χρηστίδης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Χατζηθωμά, Μαλλιάρη, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Μίκρας, 20.00: Α.Σ. Άρης – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Επόπτες: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Βασδέκης, Γραμματεία: Σιδηρά.

Volley League Γυναικών – 3η αγωνιστική

Τετάρτη 20 Οκτωβρίου 2021

Μίκρας, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Ισκάς, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Μαυράκης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.

Γ. Γεννηματάς Βούλας, 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Βελώνης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 18.30: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Μαυρίδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Κοτσικάρη, Γραμματεία: Λάμπρου.

Δ.Α.Κ. Νάξου, 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Κλειστό Ιλίσιων Αντώνης Φώτσης, 19.45: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Λιάκου, Μεταξά, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Π. Σαλπέας Πειραιάς, 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Νικάκης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Παπαχατζής, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

spot_img

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ